Padėkime įrengti „MUZIKINĮ TAKĄ“

 

Brangūs bičiuliai, visuomenės nariai,

 

 „Čiauškučio“ vaikai daug laiko praleidžia lauke, o ugdymasis lauke suteikia galimybę vaikams patiems tyrinėti aplinką, pažinti gamtą per pojūčius, daugiau judėti. Visų svarbiausia —toks mokymosi metodas leidžia vaikams keičiant aplinkas pratintis prie įvairesnių gyvenimiškų situacijų, daugiau bendrauti ir bendradarbiauti, lavinti emocinį intelektą. Gerinant ir lengvinant darbą su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais norime institucijos kiemo teritorijoje įkurti  „Muzikinį taką“, skirtą pojūčių stimuliacijai, (rega, klausa, vestibulika, propriocepcija, taktilika) vaikų kūrybiškumui, pojūčiams, smalsumui ir pažinimui tenkinti.

 

Norint įkurti šį nuostabų muzikos kampelį reikalingi nemaži pinigai, tačiau vien tik pagrindinio darželio rėmėjo Vilniaus miesto savivaldybės skiriamų lėšų nepakanka. Praeitų ir šių metų eigoje teikėme paraiškas gauti šiam projektui finansavimą, kreipėmės ir į pavienius asmenis, tačiau surinkti reikiamos sumos vis dar nepavyksta. 

 

Todėl kreipiamės į Jus, tikėdami, kad gerų žmonių, tokių kaip Jūs, pagalba mums pavyks surinkti reikalingą sumą. Neprašome dešimčių ar tūkstančių, prašome tik tiek, kiek galite sau leisti prisidėti prie mūsų kilnaus noro padėti mažųjų angelėlių pasaulio pažinimui. Tikime, kad centas po cento ir surinksime šią sumą, kurios dėka sukursime vaikams muzikinį stebuklą.

 

Tikime, kad Jūs galite mums padėti. Gerumas nieko nekainuoja, tereikia tik pagalvoti apie tuos, kurie yra visai arti ir kuriems reikia Jūsų gerumo.

 

Jei norite savo gerumu pasidalyti, susisiekite su auklėtoja Vilija Karpavičiūte – Samiene, el. paštas vilijakarpaviciute@gmail.com ir ji Jums pateiks detalesnę informaciją.

video : lauko-instrumentai-Program Stream

 

 Jūsų gerumas mums yra labai svarbus! 🙂