Paramos renginys

PARAMOS RENGINYS

skirtas

VAIKŲ IR TĖVO DIENAI PAMINĖTI

 

Kada: 2017 06 03 (šeštadienis)

Laikas: 12:00h – 19.00h 

Vieta: Vilnius, Vingio parkas

Renginio organizatorius: VšĮ Veiklių mamų klubas

Renginys nemokamas.

 

Šeima yra mama, tėtis ir vaikai! Šeimos narės, mamos, nori priminti ką reikėtų nuveikti, kad mūsų vaikų gyvenimas būtų saugus, kad jie augtų sveiki, išsilavinę ir mylimi. O tėveliams jos nori priminti, kad savo vaikams visada išliktų tvirtais ąžuolais, po kuriais jie galėtų rasti užuovėją.

 

Visos Vilniaus miesto švietimo įstaigos yra kviečiamos prisijungti prie visuomenei naudingos veiklos ir sudalyvauti šiame renginyje, tai yra pristatyti savo įstaigos bendruomenės talentus. Tai gali būti bet kokios formos pasirodymai: tiek parodijos, tiek šokiai, tiek bet kokie kiti pasirodymai.

Geriausiai pasirodžiusios įstaigos bus įvertintos prizais. Norint patvirtinti įstaigos dalyvavimą renginyje, reikia užpildyti šią anketą:  http://apklausa.lt/f/anketa-paramos-renginio-pasirodymu-programos-dalyviams-vx15r7k/answers/new.fullpage

 

Šio renginio metu surinktos lėšos bus skiriamos šeimos užimtumo ir ugdymo centro įrengimui, kurių erdvė, patalpos taip pat bus pritaikytos neįgalumą turintiems asmenims ir mamoms su vaikais bei VšĮ Veiklių mamų klubo projekto veiklos vystymui.

 

Apie veiklių mamų klubo projektą išsamiau rasite mūsų laikinoje svetainėje: http://veikliumamuklubas.weebly.com/ , FB: https://www.facebook.com/lietuvosveikliumamuklubas/?fref=ts

 

Renginį ves Z kartos atstovai, jauni, charizmatiški radijo stoties START FM laidos Z karta vedėjai: Greta ir Lukas.

 

Tikimės liksite neabejingi ir prisidėsite prie Lietuvos ateities kūrimo!