Projektas „Pažink Vilnių“ su PASCALIU!

Projekto „Pažink Vilnių“ tikslas — kartu su grupės „Saulutės“ vaikais ir šauniuoju savanoriu iš Vokietijos — Pascal Sturm — sudalyvauti ekskursijoje  į Televizijos bokštą, plėsti vaikų akiratį apie mūsų miestą-rajoną, pažvelgti į Vilnių iš paukščio skrydžio, mokyti vaikus saugaus elgesio gatvėje, ugdyti jų socialinius gebėjimus.

 

Ekskursija į Televizijos bokštą buvo puiki! Joje dalyvavo 10 vaikų ir 6 suaugę, tarp kurių ir savanoris Pascal. Mūsų svečiui ir vaikams didelį įspūdį paliko ne tik pasikėlimas į bokštą, bet ir tai, kiek toli iš jo matosi. Vaikai noriai rodė Pascaliui savo darželį, kai kurie atpažino jau matytus ir su tėvais aplankytus objektus. Tuo tarpu Pascaliui buvo puiki proga išgirsti pasakojimus apie Sausio 13-osios įvykius, pamatyti nuotraukas ir paminklus, pastatytus žuvusiems už Lietuvos nepriklausomybę.

Pascalio dėka šioje ekskursijoje galėjo dalyvauti berniukas, kuriam reikia ypatingos priežiūros ir individualaus dėmesio. Reikėjo laiko, bet šis vaikas gerai susipažino, apsiprato su Pascaliu, pasikliovė juo, ėmė laikyti jį savo žaidimų draugu, todėl išvykos metu nekilo jokių nesklandumų dėl elgesio ar emocijų. Esame labai dėkingi už sudarytą galimybę vaikams ir pedagogams apsilankyti televizijos bokšte!

 

Nuoširdžiai dėkojame  Europos solidarumo korpusui už galimybę dirbti, draugauti, bendrauti  su Pascaliu — draugišku, charizmatišku, entuziastingu visų mūsų draugu! 🙂